Vystudovala jsem VŠUP, atelier filmové a televizní grafiky.

Od ukončení studia se věnuji kresbě, grafice, ilustraci a bezúčelnému kutilství.

Jsem sběratelka příběhů a recyklátorka materiálů.

SAMOSTATNÉ VÝSTAVY
1994 Divadelní klub, Zlín
1997 Galerie a knihkupectví Paseka, Praha
1998 Galerie a knihkupectví U Knihomola, Praha
2000 Naivní divadlo, Liberec
Kostel v Andělské Hoře
2002 Arytmie-Oblastní galerie v Liberci
2003 Tisky-Galerie Luka , Praha
Studio Brik
StGGalerie Suterén , Ústí nad Labem
2004 Malostranská Beseda, Praha
2005 mono…..Chrast u Chrudimi
2006 Ruční práce – Ústav makromolekulární chemie, Praha
Cesty – galerie Kabinet, Brno
2007 Papír – galerie N Jablonec nad Nisou ( s L.Šikolovou)
Tisky – galerie AMB ( Sbor kněze Ambrože ) Hradec Králové
Otisky – galerie Modrý hrozen Litvínov
Tajná místa – SD Jilm, Jilemnice,
Tajná místa – hotel Leonardo, Praha
2009 za plotem… – MK galerie, Praha
2010 knihy, tisky, kresby – galerie Univerzity Pardubice
2012 Terra inkognita – galerie Sudkův dům, Praha
Chléb a hry (s V.Doutlíkovou) – Východočeská galerie v Pardubicích

ILUSTRACE
A-Z abeceda zvířecí – M.Jaroš, Magna,
Nevídáno neslýcháno – J.Kainar, Albatros
To nejlepší z Hajaji – ( kolektiv ilustrátorů)
To nejlepší pro nejmenší – V.Čtvrtek, Albatros ( kolektiv ilustrátorů)
Dráček s červenýma očima – A.Lindgrenová, Albatros
Učebnice Český jazyk 2 – Nakl.Fraus
Velká obrázková knížka pro malé děti – B.Říha, M.Lukešová, Axióma 2008
Koukej kouzlo – D.Krolupperová, Mladá Fronta
Za zvířátky do lesa – Z.Kovaříková, Albatros 2010
Trampoty kocoura Silvestra – Z.Pospíšilová, Axióma 2010
Ježíšek – H.Skálová, Mladá Fronta 2010
Když jsem já sloužil, Axióma 2011
Umění pro děti – 1930, Patagonie 2011
Anička, žabičky a jejich přátelé – L.Kosková-Třísková Mladá Fronta 2012
Dráček Mráček – D.Krolupperová, Mladá Fronta 2012
John-John, dráček od jezera Titicaca – Albatros 2012
Za zvířátky do lesa – Albatros 2012
Za zvířátky k vodě – Albatros 2012
Ferdinande! – Běžíliška 2013
Vánoční přání – Karmelitánské nakladatelství 2013
Ema a ružová velryba – Slovart 2014
O slepici, která snila o létání – Argo 214
Bořivoj a blecha Fló – Albatros 2014
Něco ti povím, Johane – běžíliška 2014
Za zvířátky do hor – Albatros 2014
Ondráškova abeceda – Mladá Fronta 2015
Křížem Krážem – běžíliška 2015
Lea a R – běžíliška 2015

OCENĚNÍ
2015 ZLATÁ stuha – Bořivoj a blecha Fló
2014 Zlatá stuha – Ferdinande!
2012 Albatros – nakladatelská cena pro ilustrátory
2011 cena nakladatelství Mladá Fronta za ilustrace knihy H.skálové Ježíšek
2008 cena nakladatelství Albatros za ilustrace knihy A.Lingrenové Dráček s červenýma očima
2004 čestné uznání na Grafice roku kategorie A
1993 Tisca – 2.místo
STIPENDIA
2002 Oberpfalzer Kunstlerhaus Schwandorf-fronberg
2000 Stipendium Ministerstva kultury ČR,Český Krumlov Centrum Egona Schieleho

SBÍRKY
Ministerstvo zahraničních věcí ČR
Museum of the Holocaust Dněpropetrovsk
Pražská plynárenská a.s.
Oberpfalzerkunstlerhaus Schwandorf-fronberg
Originalglobalart Stockholm
Kabinet ex libris Chrudim
Městské muzeum a galerie Břeclav

KOLEKTIVNÍ VÝSTAVY
1993 Sympozium ručního papíru,Hostinné
1994 Galerie R, Český Krumlov
1995 Galerie Talstrasse, Halle
1997 Grafika roku, Praha
1998 Grafika roku, Praha
1999 Hosté Hollaru, Praha
Grafika roku, Praha
Symposium Hraniční prostor, Andělská Hora
Česká hemisféra, Dům umělců, Kijev
České kulturní centrum, Moskva
Atelierschiff-unartig , Frankfurt am Main
2000 Artothek-Gallerie, Wien
Tschechische Buchkunst der neunziger Jahre-Staatsbibliothek, Hamburg
Mezinárodní knižní veletrh Frankfurt
Grafika roku, Praha
Symposium Hraniční prostor, Andělská Hora
Dny české kultury, Radom
2001 Cesty neklidu III,Mezinárodní trienále grafiky, Praha
Grafika roku, Praha
Česká hemisféra,České centrum, Stockholm
České centrum, Vídeň
Boken som objekt-Gallery Kaponjaren, Vaxholm
Hatred-Galerie ADS-info a synagoga, Dněpropetrovsk
Státní vědecká knihovna-synagoga, Liberec
Atelierschiff-unartig, Frankfurt am Main
2002 Grafika roku, Praha
Stvor,Ministerstvo zahraničních věcí, Praha
Nový zlínský salon, Zlín
EPD Praha (Vilhelmová, Němcová, Tachezyová)
2003 Grafika roku
Triennale de Chamaliéres
Stipendisté, galerie Jelení
4eBiennale internationale de Gravure, Liége
Originalglobalart, Stockholm
České autorské knihy a kolekce Pays-Paysage, Praha
6éme Triennale Mondiale d´estampes
2004 Hosté Hollaru, Praha
Grafické techniky 2, Praha
X.Festival komorní grafiky, Hollar
Mezinárodní veletrh autorské knihy Chile
2005 Grafika roku 2004 – čestné uznání
Grafické techniky II.-výstava SČUG Hollar Galerie Kulturního střediska Svět
Mladá Boleslav
Grafika roku 2004-Clam-Gallasův palác Praha
Jídlo-Obecní Galerie Beseda
Česká grafika – Liege
Grafix 2005
Trienále ex-libris Chrudim
Autorská kniha Záhřeb
Grafické techniky III., Hollar
XI.Festival komorní grafiky Hollar
Symposium Hraniční prostor – Litomyšl
EPD Praha
Pedagogové TUL KDE v Liberci – Wroclav
Buchmesse Frankfurt
2006 Grafika roku 2005 – nominace v kategorii A (tisky velkých formátů),
nominace v kategorii D (autorské knihy)
po zimě…..-Galerie kabinet Brno ( Němcová, Tachezyová, Vilhelmová,
Sedláček, Konietschke )
Malý formát – Hollar
Prolínačky 1993-2006
2007 Cesty grafiky – galerie Millenium
Výstava pro Prahu 1 – galerie La Femme
Grafika roku 2006
Grafické desetiletí – Hollar Praha
Umělci UHK – Lublin
Pocta Václavu Hollarovi – Praha
Transfery – 5.mezinárodní trienále grafiky – Praha
Malý formát – galerie Hollar Praha
Ilustrace ke knihám A.Lindgrenové – České centrum Praha
2008 Grafika roku – Praha
Horizonty myšlení – mezinárodní výstava autorských knih Hollar Praha
Gemainsamkeiten – galerie Raum Emmendingen
Art Prague – Mánes
2009 Grafika roku – Praha
Výstava pro Prahu 1 – galerie La Femme
2015 BIB Bratislava